Kart Yönetim Sistemi

Kartlı ödeme sistemimiz, cloudbase çalışabilen kartlı ödeme sistemimiz ile daha düşük lisans ve sunucu maliyeti ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Operasyon Hizmetleri

İşletmenizin temel işlemlerini düzenlemek, verimliliğinizi artırmak ve müşteri memnuniyetinizi güçlendirmek amacıyla tasarlanmış bir hizmet paketidir.

Terminal Yönetimi

Warpiris sayesinde, POS ve Satıcı Yönetimi başlığı altında sunduğumuz çözümler ile işletmenizi daha etkili bir şekilde yönetebilirsiniz.

OUR SERVICES

What we do?

Technology Solutions For Your Business Needs

Each of our products is successfully implemented with our professional consultants, with an infrastructure that can fully adapt to your way of doing business, completely prepared according to real scenarios.

Terminal yönetimi, işletmelerin POS sistemleri, sanal POS entegrasyonu, fiyatlandırma, çok satıcılı POS destekleri ve gün sonu işlemleri gibi kritik işlemleri tek bir platform üzerinden kolayca yönetmelerini sağlayan güçlü bir çözümdür. Bu sistem, işletmelere verimlilik, güvenlik ve esneklik sunarak, operasyonel süreçleri daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

Kartlı ödeme sistemimiz,cloudbase çalışabilen kartlı ödeme sistemimiz ile daha düşük lisans ve sunucu maliyeti ile kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu sistem ayrıca dijital ve sanal kartlar, kişiselleştirme, ürün bazında ücret yönetimi ve ters ibraz yönetimi gibi özelliklerle işletmelerin ödeme süreçlerini optimize etmelerini sağlar.

Switch ve yetkilendirme sistemi, uluslararası ve yurtiçi programları destekleyerek, HSM arayüzleri, komut dosyası modülü ve EMV destekli özelliklerle donatılmıştır. Bu sistem, Visa, Mastercard gibi uluslararası programlarla entegrasyon sağlayarak, güvenli ve hızlı ödeme işlemleri ile birlikte müşterilerin kanal ve temel bankacılık entegrasyonlarına hazır bir çözüm sunar.

Operasyon Hizmetleri, ters ibraz operasyonları, işleme, ve sunucu hizmeti gibi çeşitli özellikleri kapsayan bir paket sunarak, işletmelere güvenli, verimli ve entegre bir şekilde operasyonlarını yönetme imkanı sağlar.

Sertifikasyon danışmanlığımız, işletmelere PCI DSS, BKM, Visa ve Mastercard sertifikasyon süreçlerinde uzman rehberlik sunarak güvenlik standartlarına uyumlarını sağlamaktadır.

BLOG

News and Articles